Nahlášení stavu vodoměru k 31.12.2020

Žádáme odběratele pitné vody o nahlášení konečného stavu vodoměru k 31.12.2020 (uveďte číslo popisné a konečný stav vodoměru). Tuto informaci nám zašlete nejpozději do 10.ledna 2021 buďto SMS na 725081225, e-mailem: trotina.urad@tiscali.cz, nebo vhoďte lísteček do domovní poštovní schránky na dveřích OÚ Trotina. Netýká se chatařů. Předem děkujeme. Starostka

Dámský klub

Novinky z úřadu, obce, úřední desky a dámského klubu

• Mgr. Jana Saifrtová

Obecní úřad 2018 - 2022

Obecní úřad Trotina 48, 544 01, Dvůr Králové nad Labem

Výměra obce: 158 ha

Úřední hodiny: pondělí 18 - 19 hodin

Starosta:  Mgr. Jana Saifrtová tel: 725081225

Místostarosta:  Josef Pixa, tel: 775932043

Sčítání lidu, domů a bytů

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 je za dveřmi, začíná o půlnoci z 26. na 27. 3. 2021. Do 9. 4. 2021 má každý možnost sečíst se jednoduše a bezpečně online prostřednictvím elektronického sčítacího formuláře. Ten bude zveřejněn na této: https://scitani.cz/, nebo v mobilní aplikaci. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost od 17. 4. do 11. 5. 2021 vyplnit a odevzdat listinný sčítací formulář.

• Martin Stránský

Odpady

Tříděný odpad - plast, papír, sklo, kovové obaly, bio, jedlý olej

V obci Trotina třídíme: plasty, papír, sklo, kovové obaly, bioodpad. Prosíme, abyste vždy co nejvíce sešlapaly obaly, PETky, kartony od krabic, konzervy, aby se kontejnery vyvážely s plným obsahem vytříděné suroviny a ne vzduchu. DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE!

• OI Developer

GDPR - ochrana osobních údajů

Obec zpracovává osobní údaje (OÚ) ve veřejném zájmu a v nezbytném rozsahu pro plnění povinností vyplývajících ze zákona o obcích a dalších obecně závazných právních předpisů. Obec dále pořizuje obrazové záznamy z akcí, které publikuje na svém webu a FB. OÚ jsou předávány pouze zákonem stanoveným osobám včetně předávání OÚ do jiných států.

Hasiči