Proveďte prořez u vedení ČEZ!!!

• Trotina

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů zasahujících do distribuční soustavy ČEZ.

Novinky z Obyvatel obce Trotina

Úterý 4.5.2021 oprava cesty Končiny pružnou zálivkou - respektujte prosím uzávěru

Na komunikace se budou pohybovat pracovníci a průjezd bude omezen nebo zcela vyloučen. Prosím použijte objízdnou trasu podle toho, kde se budou silničáři pohybovat. Zálivka musí minimálně 30 minut schnout. Děkujeme za pochopení. V příštím týdnu se bude provádě nástřik komunikace. Proboz bude opět omezen.

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 - prodlouženo on-line do 11.5.2021

scitani-2021-letak(PDF, 129 kB)

Podívejte se na informace v letáčku. Prodloužena možnost sečíst se on-line do 11.5.2021! Druhá možnost pomocí listinného formuláře od 17.4. - 11.5. 2021. Prosím splňte svou zákonnou povinnost. Pomůžete tím také obci. I na základě těchto statistik dostáváme z rozpočtu finance.

Sčítání lidu, domů a bytů

Sčítání lidu, domů a bytů 2021 je za dveřmi, začíná o půlnoci z 26. na 27. 3. 2021. Do 9. 4. 2021 má každý možnost sečíst se jednoduše a bezpečně online prostřednictvím elektronického sčítacího formuláře. Ten bude zveřejněn na této: https://scitani.cz/, nebo v mobilní aplikaci. Kdo se nesečte online, má zákonnou povinnost od 17. 4. do 11. 5. 2021 vyplnit a odevzdat listinný sčítací formulář.

• Trotina

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o., Malá Morávka - nabídka služeb

Kontrola komínů a plynových spotřebičů, revize kotlů, objednávky na tel:

Základní cena za čištění komínů i s revizí činí 350,- Kč