Výměna lamp veřejného osvětlení za lampy s LED technologií a snížení energetické náročnosti VO

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje:

Foto:

Obec Trotina získala od Královéhradeckého kraje dotaci 82.000,- Kč na realizaci výměny 16 ks výbojkových svítidel veřejného osvětlení za LED svítidla. Výměna proběhla na podzim 2019. V roce 2020 se ještě řešila reklamace jednoho ze svítidel. Celá soustava zatím ušetří 1MWh/ročně proti původní výbojkové soustavě (při svícení průměrně 1825 hod/rok).

aktualizováno: 1. 12. 2020 21:27, Martin Stránský

Novinky z úřadu a obce

• U nádrže

Svoz velkoobjemového odpadu

Vážení, svoz nebezpečného odpadu byl zrušen (kvůli nouzovému stavu), nicméně nám Marius Pedersen přistavil kontejner na velkoobjemový odpad, bohužel nás o tom neinformoval. Omlouváme se, že jsme Vám nedali včas vědět. Kontejner bude u nádrže minimálně do pondělí, uvidíme, jak se bude plnit. Starostka

• v pondělí 16. 11. na internetu a v 18.00 kliknete na tento odkaz.
ROK ZMĚNY - 16.11.2020 od 18:00 h online demonstrace za demokracii

Podpořte rok změn a přidejte se! 11 měsíců do VOLEB! které ukážou, zda má v ČESKU ještě slušnost a zdavý rozum místo.

• Martin Stránský

Moje hřiště na Trotině

obsah stránky

Projekt " Moje hřiště na Trotině"

byl realizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR, z programu Ministerstva pro místní rozvoj.