Výměna lamp veřejného osvětlení za lampy s LED technologií a snížení energetické náročnosti VO

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje:

Foto:

Obec Trotina získala od Královéhradeckého kraje dotaci 82.000,- Kč na realizaci výměny 16 ks výbojkových svítidel veřejného osvětlení za LED svítidla. Výměna proběhla na podzim 2019. V roce 2020 se ještě řešila reklamace jednoho ze svítidel. Celá soustava zatím ušetří 1MWh/ročně proti původní výbojkové soustavě (při svícení průměrně 1825 hod/rok).

publikováno: 1. 12. 2020 21:27, Martin Stránský

Novinky z úřadu a obce