Vyřeště svou exekuci - akce Milostivé léto

Vyřeště svou exekuci - akce "Milostivé léto"

Akce "Milostivé léto" je jedinečná a časově omezená nabídka pro lidi, kteří jsou v exekuci s dluhem u veřejnoprávních věřitelů. Jde o nabídku odpuštění úroků, penále či pokud při jednorázovém zaplacení dlužné jistiny a nákladů exekutorovi ve výši 908,- Kč. Navíc se do projektu zapojují i komerční subjekty (dluhy u bank, atd.). Farní charita Dvvůr Králové n.L. nabízí pomoc při procesu oddlužení.

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

Czech Point

Czech Point a služby OÚ Trotina

• Výpis z bodového hodnocení řidiče
  • Výpis z insolvenčního rejstříku
  • Výpis z katastru nemovitostí
  • Výpis z obchodního rejstříku
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů
  • Výpis z živnostenského rejstříku

Odpady

Tříděný odpad - plast, papír, sklo, kovové obaly, bio, jedlý olej

V obci Trotina třídíme: plasty, papír, sklo, kovové obaly, bioodpad. Prosíme, abyste vždy co nejvíce sešlapaly obaly, PETky, kartony od krabic, konzervy, aby se kontejnery vyvážely s plným obsahem vytříděné suroviny a ne vzduchu. DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE!