SOUSEDSKÉ LISTY DO VAŠICH SCHRÁNEK

Obecní úřad Trotina přijal nabídku miletínských Sousedských listů na možnost publikovat v jejich čtvrtletníku informace a články o dění v obci. Zároveň jsme se rozhodli financovat nákup výtisků pro distribuci občnanům obce. Proto dnes ve svých schránkách najdete první číslo 2. čtvrtletního vydání Sousedských listů zdarma. Pokud by si chtěl někdo výtisk zakoupit zvlášť nebo není občanem a chtěl by čtvrtletník odebírat, prosím nahlašte se na úřadě. Další číslo vyjde ke konci září. Už teď se můžete těšit na informace nejen od nás, ale z Miletína, Rohoznice, Tetína a dalších obcí. Věřím, že tuto naši aktivitu oceníte.

Pokud byste měl někdo chuť přispívat články o obci - z historie nebo starých povídaček, staré fotografie a příběhy, budeme velmi rádi. Posílejte své příspěvky na:

trotina.urad@tiscali.cz

nebo vhoďte do obecní schránky. Uzávěrka příštího čísla je 10. září 2018