MOŽNOST VYUŽITÍ OBECNÍ TECHNIKY S POVĚŘENOU OSOBOU

Vážení občané,

protože nás zima letos každým dnem překvapuje, jak umí být "zimní" nabízíme Vám možnost využít služeb sněžné frézy pro vyčištění Vašeho dvorku nebo přístupové cesty. Frézu musí obsluhovat pověřená osoba. Cena za každou započatou čtvrthodinu je 25,- Kč. Pokud máte zájem, obraťte se prosím na pana Buška nebo na pana Seiferta, pracovníky obecního úřadu (v čase od 8-14 hod) a domluvte se s nimi. Fréza se nemůže půjčovat, vždy ji musí obsluhovat pracovník OÚ.

Doba užívání se eviduje a Vy ji pak zaplatíte paní účetní v úředních hodinách. Více v příloze.

MOŽNOST VYUŽITÍ OBECNÍ TECHNIKY S POVĚŘENOU OSOBOU